70 26 48 50
Her er du: Forsiden

Vent venligst...

SUPERMICRO Katalog

Søg
Viser 1-19 af 19 produkter
På lager Ikke på lager
Forventes på lager 11-08-2021
SUPERMICRO 9"" 4 PIN FAN PWS EXTENSION
SUPERMICRO 9"" 4 PIN FAN PWS EXTENSION
Varenr.: CBL-0296L
Produkt: Server / Tilbehør
Forventes på lager 11-08-2021
SUPERMICRO 1U OPEN RACK BRACKET SET FOR
Forventes på lager 09-08-2021
SUPERMICRO SSD-DM016-SMCMVN1 SATA DOM 16GB MLC LP VERTICAL INT
Forventes på lager 12-08-2021
SUPERMICRO SSD-DM032-SMCMVN1 SATA DOM 32GB MLC LP VERTICAL INT
Forventes på lager 06-08-2021
SUPERMICRO SSD-DM064-SMCMVN1 SATA DOM 64GB MLC LP VERTICAL INT
Ikke på lager
SUPERMICRO 1YR BASIC SUP DATA CENTER MGR SOFTWARE BUNDLE
SUPERMICRO 1YR BASIC SUP DATA CENTER MGR SOFTWARE BUNDLE
Varenr.: SFT-DCMS-SINGLE
Produkt: Licenser / software
Forventes på lager 07-08-2021
SUPERMICRO SSD-DM128-SMCMVN1 SATA DOM 128GB MLC LP VERTICAL INT
Ikke på lager
SUPERMICRO SFP TRANSCEIVER MODULE 10GBASE-SR 10G/1G 850NM MMF LC ACCS
SUPERMICRO SFP TRANSCEIVER MODULE 10GBASE-SR 10G/1G 850NM MMF LC ACCS
Varenr.: AOM-TSFP-709DMZ-AVG
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 11-08-2021
SUPERMICRO Server AOC-E10GSFPSR
SUPERMICRO Server AOC-E10GSFPSR
Varenr.: AOC-E10GSFPSR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
SUPERMICRO STANDARD LP 2-PORT 10GBE SFP+ INTEL X710 ACCS
SUPERMICRO STANDARD LP 2-PORT 10GBE SFP+ INTEL X710 ACCS
Varenr.: AOC-STGF-I2S-O
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 08-08-2021
SUPERMICRO Ultrastar He8 6TB 3.5" 6000
Forventes på lager 11-08-2021
SUPERMICRO Toshiba 3.5"" 8TB SATA
SUPERMICRO Toshiba 3.5"" 8TB SATA
Varenr.: HDD-T8000-MG05ACA800E
Ikke på lager
SUPERMICRO CFL-S E-2288G 1P 8C/16T 3.7G 16M 95W P630 H4 1151 R0
SUPERMICRO CFL-S E-2288G 1P 8C/16T 3.7G 16M 95W P630 H4 1151 R0
Varenr.: P4X-UPE2288G-SRFB3
Processor-socket: LGA 1151 v2
Ikke på lager
SUPERMICRO CLX 4214R 2P 12C/24T 2.4G 16.5M 9.6GT 100W 3647 L1
SUPERMICRO CLX 4214R 2P 12C/24T 2.4G 16.5M 9.6GT 100W 3647 L1
Varenr.: P4X-CLX4214R-SRG1W
Processor-socket: LGA 3647
Ikke på lager
SUPERMICRO SMC-1691
SUPERMICRO SMC-1691
Varenr.: HDS-M2TMTFDDAK7T6TDS1AW
Ikke på lager
SUPERMICRO P4X-CLX4216-SRFBB 2.10GHz 16C/32T Xeon
SUPERMICRO P4X-CLX4216-SRFBB 2.10GHz 16C/32T Xeon
Varenr.: P4X-CLX4216-SRFBB
Processor-socket: LGA 3647
Ikke på lager
SUPERMICRO PSE-ROM7502P-0045
SUPERMICRO PSE-ROM7502P-0045
Varenr.: PSE-ROM7502P-0045
Processor-socket: Socket SP3 (1P/2P)
Forventes på lager 11-08-2021
SUPERMICRO Custom Server Config
SUPERMICRO Custom Server Config
Varenr.: 6049P-E1CR36H-OTO-12
Viser 1-19 af 19 produkter