70 26 48 50
Her er du: Forsiden > netværk > Netværkskort

Vent venligst...

Netværkskort

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Viser 1-60 af 751 produkter 1 2 3 4 5 ... 13 Næste
På lager Ikke på lager
ADVANTECH
Ikke på lager
ADVANTECH 4 GbE Ports ethernet card
Allied Telesis
Ikke på lager
Allied Telesis PCI-EXPRE FIBER ADAPTER CARD WOL SFP FED 100FX/1G LF TAA IN CARD
Allied Telesis PCI-EXPRE FIBER ADAPTER CARD WOL SFP FED 100FX/1G LF TAA IN CARD
Varenr.: AT-2914SP-901
Hastighed: 1Gbps  -  Media: SFP, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 25-01-2023
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
Varenr.: AT-2711FX/SC-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: FX SC  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR CARD
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR CARD
Varenr.: AT-2711FX/LC-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Ikke på lager
Allied Telesis 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
Varenr.: AT-2711FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: FX SC, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SFP connector
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SFP connector
Varenr.: AT-2914SP-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/SC-901
Hastighed: 1Gbps  -  Media: SX SC, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/LC-901
Hastighed: 1Gbps  -  Media: SX LC, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SC connector
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SC connector
Varenr.: AT-2914SX/SC-901
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis TAA 100FX/SC PCIE SECURE ADAPTER CARD STD BRKT ACCS
Allied Telesis TAA 100FX/SC PCIE SECURE ADAPTER CARD STD BRKT ACCS
Varenr.: AT-2712FX/SC-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: FX SC, Ethernet  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Varenr.: AT-2711FX/ST-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: FX ST  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Ikke på lager
Allied Telesis 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ExpressCard FE AT-2712FX/ SC-002
Allied Telesis ExpressCard FE AT-2712FX/ SC-002
Varenr.: AT-2814FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: ExpressCard (34mm)  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis FE CARD M2 FIBER SC 990-004931-001                   IN CARD
Allied Telesis FE CARD M2 FIBER SC 990-004931-001 IN CARD
Varenr.: AT-27M2/SC-AA-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: M.2  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card SC connector with 10/ 100/ 1000T POE includes both standard+low profile
Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card SC connector with 10/ 100/ 1000T POE includes both standard+low profile
Varenr.: AT-2716POE/FXSC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber,Copper  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 2.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 100m 1000TX Federal version
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 100m 1000TX Federal version
Varenr.: AT-2911T/2-901
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 2.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis AT-2874SX/ SC-001 1000SX FAST ETH FIBER ADAP CARD SC CARD
Allied Telesis AT-2874SX/ SC-001 1000SX FAST ETH FIBER ADAP CARD SC CARD
Varenr.: AT-2874SX/SC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: ExpressCard (34mm)  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 550m 1000SX LC Connector
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 550m 1000SX LC Connector
Varenr.: AT-2911SX/2LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Ethernet, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 2.0
Ikke på lager
Allied Telesis TAA RJ45 10G NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA RJ45 10G NIC LF CARD
Varenr.: AT-DNC10T-901
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Ikke på lager
Allied Telesis Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
Allied Telesis Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
Varenr.: AT-2911SX/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Varenr.: AT-2911LX/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED 1000SX x2 LC PCI Express x1 Card dual port 10km
Allied Telesis ALLIED 1000SX x2 LC PCI Express x1 Card dual port 10km
Varenr.: AT-2911LX/2LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Ethernet, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 2.0
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001 ACCS
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001 ACCS
Varenr.: AT-29M2/SC-AA-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: M.2  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus LC Connector with 10km single mode optics
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus LC Connector with 10km single mode optics
Varenr.: AT-2916LX10/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Forventes på lager 13-12-2022
Allied Telesis ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
Allied Telesis ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
Varenr.: AT-2972LX10/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Ikke på lager
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF CARD
Varenr.: AT-DNC10LC-901
Hastighed: 10Gbps  -  Media: LC  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
ASUS
Forventes på lager 13-12-2022
ASUS Intel AX200 PCIe WiFi adapter
ASUS Intel AX200 PCIe WiFi adapter
Varenr.: 90MC08C0-M0UCY0
Ikke på lager
ASUS USB to RJ45 Dongle
ASUS USB to RJ45 Dongle
Varenr.: 14001-00220300
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
På lager 59
ASUS USB-C2500 USB Type-A 2.5G Base-T Ethernet Adapter
ASUS USB-C2500 USB Type-A 2.5G Base-T Ethernet Adapter
Varenr.: 90IG0650-MO0R0T
Hastighed: 2,5Gbps  -  Media: Kobber, Ethernet  -  Tilslutning: USB-A  -  Porte: 1
Ikke på lager
ASUS - netværksadapter
ASUS - netværksadapter
Varenr.: PCE-AX1800
Media: WLAN / Bluetooth  -  Tilslutning: PCI Express
Ikke på lager
ASUS USB-C2500 - netværksadapter - USB
ASUS USB-C2500 - netværksadapter - USB
Varenr.: USB-C2500
Media: Ethernet  -  Tilslutning: USB
Ikke på lager
ASUS PCE-AC56 AC1300 PCIe DB Adapter - 867/ 400Mbps TurboQam up to 400Mbps 2 x High gain adjustable antennas
Ikke på lager
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
Varenr.: 90IG0660-MO0R00
Hastighed: 2,5Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1
På lager 9
ASUS XG-C100C V2 10GB NETWORKING CARD PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G BA WRLS
ASUS XG-C100C V2 10GB NETWORKING CARD PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G BA WRLS
Varenr.: 90IG0760-MO0B00
Hastighed: 5Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
På lager 1
ASUS S XG-C100F - Network adapter - PCIe 3.0 x4 - 10 Gigabit SFP+ x 2
ASUS S XG-C100F - Network adapter - PCIe 3.0 x4 - 10 Gigabit SFP+ x 2
Varenr.: XG-C100F
Hastighed: 10Gbps  -  Media: SFP+, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 3.0
Forventes på lager 03-12-2022
ASUS XG-C100F 10GB Network Card
ASUS XG-C100F 10GB Network Card
Varenr.: 90IG0490-MO0R00
Hastighed: 10Gbps  -  Media: SFP+, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 3.0
Ikke på lager
ASUS WL-PCI     ASUS 10G XG-C100C
ASUS WL-PCI ASUS 10G XG-C100C
Varenr.: 90IG0440-MO0R00
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 1.0
Ikke på lager
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
Varenr.: 90SC06N0-M0UAY0
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-X  -  Porte: 2
Ikke på lager
ASUS PEB-10G/ 57840-2S
ASUS PEB-10G/ 57840-2S
Varenr.: 90SC05V1-M0UAY0
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 1  -  PCI V.: 3.0
BLACK BOX
Ikke på lager
BLACK BOX Video Adapter Dongle - USB 3.1 to RJ-45 Factory Sealed
BLACK BOX Video Adapter Dongle - USB 3.1 to RJ-45 Factory Sealed
Varenr.: VA-USBC31-RJ45
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
BROADCOM
Ikke på lager
No image
BROADCOM BCM NETXTREME 2x1G 5720-2P NIC
Varenr.: BCM95720A2003AC
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 2.0
Ikke på lager
BROADCOM Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP
BROADCOM Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP
Varenr.: BCM957416A4160C
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 3.0
Ikke på lager
BROADCOM Assy Top BCM957414A4142CC Cloud
BROADCOM Assy Top BCM957414A4142CC Cloud
Varenr.: BCM957414A4142CC
Hastighed: 25Gbps  -  Media: SFP28  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 3.0
Ikke på lager
No image
BROADCOM NetXtreme-E Quad-Port 25G PCIe NIC
Varenr.: BCM957504-P425G
Hastighed: 25Gbps  -  Media: SFP28  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 4  -  PCI V.: 4.0
CISCO
Ikke på lager
CISCO BROADCOM 5709 DUAL-PORT ETHER- NET PCIE ADAPTER FOR M3 SERVERS CTLR
CISCO BROADCOM 5709 DUAL-PORT ETHER- NET PCIE ADAPTER FOR M3 SERVERS CTLR
Varenr.: N2XX-ABPCI01-M3=
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2
Forventes på lager 01-12-2022
CISCO Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
CISCO Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
Varenr.: C9200-NM-4G=
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: Indlejret  -  Porte: 4
Ikke på lager
CISCO INTEL I350 MLOM NIC                                  IN SYST
CISCO INTEL I350 MLOM NIC IN SYST
Varenr.: UCSC-MLOM-IRJ45=
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2
Ikke på lager
CISCO UCS VIC1227 VIC MLOM Dual Port 10Gb SFP+
CISCO UCS VIC1227 VIC MLOM Dual Port 10Gb SFP+
Varenr.: UCSC-MLOM-CSC-02=
Hastighed: 20Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2
Ikke på lager
CISCO Adapter/ Intel Dual Port 10GbE X520
CISCO Adapter/ Intel Dual Port 10GbE X520
Varenr.: N2XX-AIPCI01=
Hastighed: 10Gbps  -  Media: SFP+, Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 2.0
Ikke på lager
CISCO VIC 1225T DUAL PORT 10GBASET ADAPTER                 EN CTLR
CISCO VIC 1225T DUAL PORT 10GBASET ADAPTER EN CTLR
Varenr.: UCSC-PCIE-C10T-02=
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2
Forventes på lager 06-12-2022
CISCO Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
CISCO Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
Varenr.: C9200-NM-4X=
Hastighed: 10Gbps  -  Media: SFP+  -  Tilslutning: Indlejret  -  Porte: 4
Ikke på lager
CISCO Intel X710 quad-port 10G SFP+NIC
CISCO Intel X710 quad-port 10G SFP+NIC
Varenr.: UCSC-PCIE-IQ10GF=
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 4
Ikke på lager
CISCO INTEL QUAD GBE ADAPTER EN ACCS
CISCO INTEL QUAD GBE ADAPTER EN ACCS
Varenr.: UCSC-PCIE-IRJ45=
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber, Ethernet  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 4
Ikke på lager
CISCO Nexus X25 2 port SFP28 SmartNIC (2 channel) KU3P FPGA
CISCO Nexus X25 2 port SFP28 SmartNIC (2 channel) KU3P FPGA
Varenr.: NXN-K3P-2X=
Hastighed: 25Gbps  -  Media: SFP28  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2  -  PCI V.: 3.0
Ikke på lager
CISCO Qlogic QLE2692 dual port 16G FC HBA
CISCO Qlogic QLE2692 dual port 16G FC HBA
Varenr.: UCSC-PCIE-QD16GF=
Hastighed: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI Express  -  Porte: 2
CLUB 3D
På lager 4
CLUB 3D USB 3.2 Gen1 Type-C to Gigabit Adapter
CLUB 3D USB 3.2 Gen1 Type-C to Gigabit Adapter
Varenr.: CAC-1519
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB-C  -  Porte: 1
På lager 4
CLUB 3D Club3D Adapter USB 3.2 Typ C > RJ-45 2.5Gb retail
CLUB 3D Club3D Adapter USB 3.2 Typ C > RJ-45 2.5Gb retail
Varenr.: CAC-1520
Hastighed: 2,5Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB-C  -  Porte: 1
Forventes på lager 07-12-2022
CLUB 3D Club3D Adapter USB 3.2 Typ A > RJ-45 2.5Gb retail
CLUB 3D Club3D Adapter USB 3.2 Typ A > RJ-45 2.5Gb retail
Varenr.: CAC-1420
Hastighed: 2,5Gbps  -  Media: Kobber, Ethernet  -  Tilslutning: USB-A  -  Porte: 1
COREPARTS
Ikke på lager
CoreParts USB Type-C 3.1 to Gigabit Lan
CoreParts USB Type-C 3.1 to Gigabit Lan
Varenr.: MSPPU31002
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
DELL
Forventes på lager 03-12-2022
DELL Adapter - USB-C to Gigabit Ethernet
DELL Adapter - USB-C to Gigabit Ethernet
Varenr.: DBQBCBC064
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB-C  -  Porte: 1
Viser 1-60 af 751 produkter 1 2 3 4 5 ... 13 Næste