70 26 48 50
Her er du: Forsiden > DRAKA

Vent venligst...

DRAKA Katalog

Søg
Viser 1-25 af 25 produkter
På lager Ikke på lager
På lager 500
No image
DRAKA SPLIDSESØM TIL LMJ MUFFEN 1.3 X 30 PK 50
Varenr.: XPESC00057
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA MICRO FIBERKAB. 2X9/125 Ø3,2 TR. 6KM
Varenr.: 60020807
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager 6
No image
DRAKA SJC FORSEGLINGSKIT Ø:5-9MM
Varenr.: XJTSC02336
Produkt: Cable Components
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSEKASSETTER T.LMJ MUFFE 1.3MMX30MM
Varenr.: XJTSC02144
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA MIKROFIBERK.72 X G652D/ TD12 Ø5,9MM T4KM
Varenr.: 60026299 4KM
Type: Fiber
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSEKASSETTE T. LMJ MUFFE 1.3MMX30MM
Varenr.: XJTSC02261
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSEKASSETTE T. LMJ MUFFE 2.2MMX45MM
Varenr.: XJTSC02262
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA KABELGNMFØRING 1 INTERN/1 EKSTERN
Varenr.: XBFSC00095
Type: Rack / Accessory
På lager 106
No image
DRAKA SPLIDSESØM 45MM Ø2,2MM PS=50 STK
Varenr.: XPESC00053
Produkt: Diverse
På lager 22
DRAKA COMPACT SPLIDSEBOKS 12 SPLIDSNINGER
DRAKA COMPACT SPLIDSEBOKS 12 SPLIDSNINGER
Varenr.: XCPSC02944
Produkt: Cable Components
Ikke på lager
No image
DRAKA SIROCCO CONNECTOR 5MM-5MM PAK=10 STK
Varenr.: XBFSC00075
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA KABELGNMFØRING 1X LC/APC DUPLEX VÆGMONT
Varenr.: XCPSC01139
Type: Rack / Accessory
Ikke på lager
DRAKA REPARATIONSMUFFE SJC TIL 24 FIBER
DRAKA REPARATIONSMUFFE SJC TIL 24 FIBER
Varenr.: XJTSC02335
Produkt: Cable Components
Ikke på lager
No image
DRAKA MICROFIBERK 192XG657A2 JN Ø6,3 4KM
Varenr.: 192XG657A2 JN Ø6,3
Ikke på lager
No image
DRAKA SILIKONE
Varenr.: XBFSC00260
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSE OG PATCH OPGR KIT LC/UPC SM 24F
Varenr.: XSRSC00300
Produkt: Patch Panel
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSE OG PATCH SKUFFE LC/UPC 24F
Varenr.: SRS1-034
Produkt: Patch Panel
Ikke på lager
No image
DRAKA SPLIDSE OG PATCH SKUFFE UPC 48F
Varenr.: SRS1-035
Produkt: Patch Panel
Ikke på lager
No image
DRAKA SRS3000 2U ODF 96 FIBER (2X48) LC/UPC
Varenr.: XSRSC00557
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SRS3000 2U ODF 48 FIBER (1X48) LC/UPC
Varenr.: SRS2-035-001
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SRS3000 2U ODF 48 FIBER (1X48) LC/UPC
Varenr.: XSRSC00558
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SRS3000 2U ODF 24 FIBER (1X24) LC/UPC
Varenr.: SRS2-034-001
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA MDU VÆGRACK STOR 288 FIBER
Varenr.: XCPSC02219
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA SRS3000 3U ODF 144 FIBER (3X48) LC/UPC
Varenr.: SRS3-035-035-035
Produkt: Diverse
Ikke på lager
No image
DRAKA RS3000 RACK (47U) 2200X900X300
Varenr.: XEXSC01501
Produkt: Diverse
Viser 1-25 af 25 produkter