70 26 48 50
Her er du: Forsiden > netværk > Netværkstilbehør > DELL Networ_ Tranceiver SFP_ 1GbE_ ZX 1550nm Wavelength_ 80km Reach on 9/125um SMF - Kit

Vent venligst...

Netværkstilbehør

For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
DELL Networ_ Tranceiver SFP_ 1GbE_ ZX 1550nm Wavelength_ 80km Reach on 9/125um SMF - Kit (407-BBOY)

DELL Networ_ Tranceiver SFP_ 1GbE_ ZX 1550nm Wavelength_ 80km Reach on 9/125um SMF - Kit (407-BBOY)

Varenr.: 407-BBOY
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 26-04-2018
Beskrivelse

The Dell™ SFP transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. The Dell networking SFP transceiver provides 1GbE connectivity up to 80 km.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.