70 26 48 50
Her er du: Forsiden > netværk > Netværkstilbehør > DELL Networ_ Tranceiver 10GbE SFP_ LRM Optic 1310nm Wavelength_ 220m reach on MMF - Kit

Vent venligst...

Netværkstilbehør

For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
DELL Networ_ Tranceiver 10GbE SFP_ LRM Optic 1310nm Wavelength_ 220m reach on MMF - Kit (407-BBON)

DELL Networ_ Tranceiver 10GbE SFP_ LRM Optic 1310nm Wavelength_ 220m reach on MMF - Kit (407-BBON)

Varenr.: 407-BBON
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 27-04-2018
Beskrivelse

The Dell™ Networking 10GBASE-LRM SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 220m. For use in qualified Dell Networking switches.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.