70 26 48 50
Her er du: Forsiden

Vent venligst...

ALOGIC Katalog

Søg
Viser 1-60 af 123 produkter 1 2 3 Næste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager
ALOGIC display-adapter
ALOGIC display-adapter
Varenr.: VGA-DVI-MF
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA  -  Konnektor 2: DVI
Ikke på lager
ALOGIC Mini DisplayPort to DisplayPort Kabel M/M 1m schwarz
ALOGIC Mini DisplayPort to DisplayPort Kabel M/M 1m schwarz
Varenr.: ELMDPDP-01
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
Varenr.: MDP-HDMI-AIC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 0,15m
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
Varenr.: LCLC-01-OS2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
Varenr.: PHD-01-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
Varenr.: ULCAA-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Længde: 0,15m
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
Varenr.: HDMI-15-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 15m
Ikke på lager
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
Varenr.: MU31CAF-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Ladekabel USB-C & Micro USB 1m schwarz
ALOGIC Ladekabel USB-C & Micro USB 1m schwarz
Varenr.: U2CMC-01BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
Varenr.: LCLC-02-OM3
Type:  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
Varenr.: ULCAMN-SLV
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
Varenr.: LCLC-05-OS2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 0,5m
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC2030-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0,3m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini - USB-C adapter -
ALOGIC Ultra Mini - USB-C adapter -
Varenr.: ULCAMN-SGR
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Grå
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC2030-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0,3m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
Varenr.: ULCA2030-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0,3m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCA2030-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0,3m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
Varenr.: ELPC35A-BK
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: 3.5mm  -  Længde: 0,1m
Ikke på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
Varenr.: HDAS-V201
Type:  -  Konnektor 1:  -  Konnektor 2:  -  Color:  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
Varenr.: UD29A
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: DB-9  -  Længde: 0,65m
Ikke på lager
No image
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCA203-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB 2.0 A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 3m
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
Varenr.: PHD-03-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 3m
Ikke på lager
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
Varenr.: MDP-DVI-02-MM
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
Varenr.: ELMDPHD-01
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Micro USB  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCC21.5-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCA21.5-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC21.5-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCA21.5-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Elements Series video / lyd a
ALOGIC Elements Series video / lyd a
Varenr.: DP-HDMI-ADPC
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort  -  Længde: 0,2m
Ikke på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
Varenr.: HDAS-V202
Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
Varenr.: HDAS-V203
Længde: 3m
Ikke på lager
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 2m schwar
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 2m schwar
Varenr.: ELMDPHD-02
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
Varenr.: LCLC-03-OS2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
Ikke på lager
ALOGIC Elements Series display kabel
ALOGIC Elements Series display kabel
Varenr.: ELDPDV-01
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 5m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 5m schwarz
Varenr.: HDMI-05-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 5m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort 1.2 to HDMI M/F 20cm schwar
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort 1.2 to HDMI M/F 20cm schwar
Varenr.: MDP-HD4KAC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 0,2m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DPort to HDMI VGA M/2F schwarz
ALOGIC Adapter Mini DPort to HDMI VGA M/2F schwarz
Varenr.: MDP-VGHD4K-ADP
Type: Video Converter
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB-adapter - 15
ALOGIC Super Ultra USB-adapter - 15
Varenr.: ULCAA-SLV
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Længde: 0,15m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini - kortlæser - USB-
ALOGIC Ultra Mini - kortlæser - USB-
Varenr.: ULCSDMN-SGR
Tilslutning: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C  -  Type: Ekstern
Ikke på lager
ALOGIC Adapter DisplayPort to VGA M/F 15cm schwarz
ALOGIC Adapter DisplayPort to VGA M/F 15cm schwarz
Varenr.: DP-VGA-ADP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA  -  Længde: 0,15m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
Varenr.: ULC8P1.5-SGR
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: Lightning  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
Varenr.: ULC8P1.5-SLV
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: Lightning  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
Varenr.: ULA8P1.5-SLV
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning  -  Color: Sølv  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
Varenr.: ULA8P1.5-SGR
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning  -  Længde: 1,5m
Ikke på lager
ALOGIC Adapter 2-in-1 DisplayPort to HDMI VGA M/2F schwarz
ALOGIC Adapter 2-in-1 DisplayPort to HDMI VGA M/2F schwarz
Varenr.: DP-VGHD4K-ADP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI + VGA (D-Sub)
Ikke på lager
No image
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCA203-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB 2.0 A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 3m
Ikke på lager
No image
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC203-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 3m
Ikke på lager
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to VGA M/M 2m schwarz
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to VGA M/M 2m schwarz
Varenr.: MDP-VGA-02-MM
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
Varenr.: ULCVGMN-SGR
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
Ikke på lager
ALOGIC Ultra HD 8K HDMI till HDMI Cable v2.1 - 2m
ALOGIC Ultra HD 8K HDMI till HDMI Cable v2.1 - 2m
Varenr.: ULHD02-SGR
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
Varenr.: ULMDPDP01-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort  -  Længde: 1m
Ikke på lager
ALOGIC USB3GE-ADPDF - netværksadapte
ALOGIC USB3GE-ADPDF - netværksadapte
Varenr.: USB3GE-ADPDF
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB 3.0 A  -  Konnektor 2: RJ-45
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DPort to HDMI DVI VGA M/3F schwarz
ALOGIC Adapter Mini DPort to HDMI DVI VGA M/3F schwarz
Varenr.: MDP-VGDVHD-ADP
Type: Video Converter
Ikke på lager
ALOGIC VROVA UCG31G2 - netværksadapt
ALOGIC VROVA UCG31G2 - netværksadapt
Varenr.: UCG31G2
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
Ikke på lager
ALOGIC SmartConnect Premium Series d
ALOGIC SmartConnect Premium Series d
Varenr.: DP-VGA-02-MM
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini - USB / DisplayPor
Ikke på lager
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
Varenr.: ULCHDMN-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Grå
Viser 1-60 af 123 produkter 1 2 3 Næste