70 26 48 50
Her er du: Forsiden

Vent venligst...

ALOGIC Katalog

Søg
Viser 1-60 af 124 produkter 1 2 3 Næste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager
ALOGIC Pro Series HDMI med Ethernet-
ALOGIC Pro Series HDMI med Ethernet-
Varenr.: HDMI-02-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
Varenr.: HDMI-01-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC Displayport Kabel DPort to DPort M/M 2m schwarz
ALOGIC Displayport Kabel DPort to DPort M/M 2m schwarz
Varenr.: ELDP-02
Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
Varenr.: HDMI-15-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
Varenr.: LCLC-02-OM3
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turquoise
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
Varenr.: ULCAMN-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini - USB-C adapter -
ALOGIC Ultra Mini - USB-C adapter -
Varenr.: ULCAMN-SGR
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Grå
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DispayPort to DisplayPort M/F 15cm schwa
ALOGIC Adapter Mini DispayPort to DisplayPort M/F 15cm schwa
Varenr.: MDP-DP-ADP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
Ikke på lager
ALOGIC display-adapter
ALOGIC display-adapter
Varenr.: VGA-DVI-MF
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA  -  Konnektor 2: DVI
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 3m
Varenr.: LCLC-03-OM3
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turquoise
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
Varenr.: LCLC-05-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
Varenr.: ULCA2030-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCA2030-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC2030-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C
Ikke på lager
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
Ikke på lager
ALOGIC Pro Series HDMI med Ethernet-
ALOGIC Pro Series HDMI med Ethernet-
Varenr.: HDMI-03-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort
Ikke på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
Varenr.: MDP-HDMI-AIC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
Varenr.: PHD-01-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
Varenr.: MU31CAF-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
Varenr.: LCLC-01-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCC21.5-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C
Ikke på lager
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm schwarz
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm schwarz
Varenr.: MU31CAF-BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
Ikke på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
Ikke på lager
ALOGIC Elements Series display kabel
ALOGIC Elements Series display kabel
Varenr.: ELDPDV-01
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Color: Sort
Ikke på lager
ALOGIC Super Ultra USB-adapter - 15
ALOGIC Super Ultra USB-adapter - 15
Varenr.: ULCAA-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
Varenr.: ULCAA-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini - kortlæser - USB-
ALOGIC Ultra Mini - kortlæser - USB-
Varenr.: ULCSDMN-SGR
Tilslutning: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Ikke på lager
ALOGIC VGA Kabel St. - St. 2m schwarz
ALOGIC VGA Kabel St. - St. 2m schwarz
Varenr.: VGA-MM-02
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
Ikke på lager
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
Varenr.: UD29A
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: RS-232
Ikke på lager
ALOGIC DisplayPort / VGA adapter - 2
ALOGIC DisplayPort / VGA adapter - 2
Varenr.: DP-VGA-ADPC
Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
Ikke på lager
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
Varenr.: ULA8P1.5-SLV
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning  -  Color: Silver
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 2m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 2m schwarz
Varenr.: PHD-02-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
Varenr.: ULCHDMN-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Grå
Ikke på lager
ALOGIC Ultra MINI - videointerfaceom
Ikke på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCA21.5-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
No image
Ikke på lager
ALOGIC Ultra HD 8K HDMI till HDMI Cable v2.1 - 2m
ALOGIC Ultra HD 8K HDMI till HDMI Cable v2.1 - 2m
Varenr.: ULHD02-SGR
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
Varenr.: ULMDPDP01-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort
Ikke på lager
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
Varenr.: MDP-DVI-02-MM
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D
Ikke på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
Varenr.: PHD-03-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
ALOGIC netværkskabel - gul
ALOGIC netværkskabel - gul
Varenr.: LCLC-10-OS2
Ikke på lager
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
Varenr.: ULA8P1.5-SGR
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
Ikke på lager
ALOGIC Ultra video / lyd adapter - 2
ALOGIC Ultra video / lyd adapter - 2
Varenr.: ULMDPHDA-SGR
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort
Forventes på lager 21-04-2021
ALOGIC Ultra Displayport till DisplayPort 8K @60Hz - 3m
ALOGIC Ultra Displayport till DisplayPort 8K @60Hz - 3m
Varenr.: ULDP03-SGR
Type: DIN/mini DIN  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
Ikke på lager
ALOGIC Ultra DisplayPort till HDMI 4K @60Hz
ALOGIC Ultra DisplayPort till HDMI 4K @60Hz
Varenr.: ULDPHDA-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
Ikke på lager
ALOGIC Ultra DisplayPort till HDMI 4K @60Hz
ALOGIC Ultra DisplayPort till HDMI 4K @60Hz
Varenr.: ULDPHD02-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
Ikke på lager
ALOGIC Ultra DisplayPort kabel - 2 m
ALOGIC Ultra DisplayPort kabel - 2 m
Varenr.: ULDP02-SGR
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort
Ikke på lager
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
ALOGIC Ultra Mini Displayport till DisplayPort 8K @60Hz
Varenr.: ULMDPDP02-SGR
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort
Ikke på lager
ALOGIC Prime Series USB Type-C kabel
ALOGIC Prime Series USB Type-C kabel
Varenr.: MU31CC-01BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort
Viser 1-60 af 124 produkter 1 2 3 Næste